OFFROAD KLUB
STRÁŽOVICE

Mohelnice 27. 28. 9. 2014

Pátý a poslední závod BIG SHOCK CUPu v roce 2014 se jel v Křemačovských lomech u Mohelnice. Sobotní ráno bylo sychravé a mrholilo. Olda a jeho organizační tým nám připravili 9 sekcí situovaných ve Velkém lomu. Jako obvykle nechyběly oblíbené rybníčky a blátivé pasti se strmými výjezdy do šikmých branek. V sobotu se nám nedařilo, hned v druhé bráně první sekce si auto lehlo do díry a než nás vyprostili, vytekl  přes odvzdušnění téměř všechen motorový olej. Samozřejmě jsme vyteklý olej ekologicky zlikvidovali. Smůla se nám ale nalepila na kola a už se až do večera nepustila. Po prvním dnu jsme odjeli všech devět sekcí a " byli jsme rádi " za průběžné třetí místo a sedmi bodovou ztrátu za Alda týmem.  V noci ze soboty na neděli klesla teplota na 5 stupňů a ráno byla kosa jak v Rusku. Ale po deváté vyšlo slunce a slunečný den vydržel až do konce. V neděli jsme do 14.00 odjeli šest sekcí, ale Aldův sedmi bodový náskok se nám už nepodařilo překonat.

V pátém a posledním závodu sezóny 2014 jsme skončili na třetím místě 4 body za Aldou.

V celkovém pořadí jsme udrželi druhé místo a navíc jsme vyhráli i Pohár náměstka starosty olomouckého kraje.